Екскурсії по Львову: оглядові, тематичні подорожі по Старому Львову

Львів – перлина українських міст. З давніх-давен і до сьогодення місто Лева гостинно зустрічає гостей. Звісно, відкрити усі його таємниці та відвідати усі цікаві місця за один лише візит практично неможливо – місто з багатою історію за віки накопичило чимало історичних пам’яток, незвичайних архітектурних цікавинок. Вулиці, вимощені старовинною бруківкою, пішохідні зони Старого Міста – усе це лише початок знайомства з мальовничим містом Лева. Якщо ви плануєте завітати до столиці Західної України вперше (чи бажаєте побачити більше, аніж написано у популярних путівниках), зверніть увагу на пропозиції туристичних агентств та сервісів.

Екскурсії Львів пропонує у великому асортименті – варто лише поглянути на сторінки http://vacation.lviv.ua/, щоб впевнитись – провести вихідні цікаво, різноманітно та зручно можна в будь-який момент. До ваших послуг не лише екскурсоводи, які добре знають місто, але й справжні костюмовані вистави, які розповідатимуть історію міста та його найвизначніших місць у яскравий, незвичний спосіб.

До того ж, для знайомства зовсім не обовязково ходити пішки – автобусні маршрути допомагають скласти враження про місто Лева, адже оглядова їх складова виконана так, щоб за якусь годину-дві побачити якнайбільше. Втім, без особливого поспіху. Якщо ж вас цікавлять перш за все старовинні фортеці та підземелля – зверніться до сторінок вищезгаданого сайту, щоб замовити екскурсію замки Львівщини.

Візити до Олеського і Золочівського, Підгорецького замку запам’ятаються вам на довгі роки різноманіттям побаченого та зручністю організації екскурсії. Оглядові, тематичні, автобусні подорожі по Старому Львову – це приємні спогади та враження, які залишаться з вами назавжди. Приєднуйтесь!