Як працювати над розкруткою сайту?

Питання, що винесене в заголовок, турбує чи не кожного, хто вперше зіштовхнувся з необхідністю розробки та оптимізації свого сайту. Приміром, ваш ресурс уже подолав стадію ідеї і його реалізація і запуск у «вільне плавання» близьке до завершення. Та кожного власника сайту, якої б спрямованості ресурс, який щойно з’явився на світ, не був, турбує питання – чи буде він приносити користь і чи знайдуть його ваші потенційні клієнти в пошукових системах? Адже майже усі ресурси, особливо інтернет-магазини, мають досить багацько конкурентів. Через це отримати значну кількість користувачів на сайт, який лише починає перші кроки у мережі, доволі складно. Іноді буває й так, що довготривалий проект також не знаходить розуміння у аудиторії, залишаючись занадто маловідвідуваним. В цей момент і приходить розуміння, що більше так тривати не може і потрібно щось негайно робити. І починається пошук інформації, як же проводити розкрутку сайту? Найперше запитують у колег, знайомих, які більш обізнані у цьому питанні. Звична рекомендація від них найчастіше буде звучати так – «найняти професіоналів в SEO».

Звісно, це легше сказати, аніж зробити, адже і в цій сфері існує безліч конкурентних пропозицій від сотень українських компаній, які так чи інакше пропонують вийти в ТОП пошукової системи, щоб користувачі та кліенти могли відшукати ваш сайт. Це коштує чималих коштів, а результат не завжди відповідає тому, що насправді хотілося б. Розкрутка сайту має бути довірена людям, яким довіряють тисячі клієнтів, що вже скористалися їх послугами. Для прикладу, одним з найбільш цікавих вітчизняних кандидатів для виконання такої роботи, як SEO-оптимізація і просування є сервіс SEO Hammer. Його створили професіонали, що вже понад 10 років працюють на цій ниві – якісно, надійно і виважено.

Вони започаткували свій сервіс, коли на собі перевірили усі недоліки вже існуючих сервісів автоматичного просування сайту – усі посилання та ключові слова, які будуть розміщуватися у рамках кампанії по руху ресурсу в ТОП пошуку, перевіряються і формуються лише на якісних «донорах» (сайтах, які посилаються на ваш). І періодично усі ці сайти тестуються на якість  — при необхідності система «добере» ще посилань, які попадуть лише на якісні площадки. У SEO, треба зауважити, багато таємниць і підводних каменів, бо ж компанії, що створюють пошук, вводять алгоритми та фільтри, які нівелюють всі зусилля по неякісному просуванню та оптимизації. У SEO Hammer цей момент враховано, тому втрапити в халепу, коли сайт випадає з індексу через спамність, неможливо. Якщо ж ви бажаєте більше дізнатись про те, як потрібно оптимізувати сайт, що містить у собі поняття SEO, які є практичні і дієві поради, рекомендуємо вам взяти участь у вебінарі від SEO Hammer, де ці та багато інших запитань будуть висвітлюватися повною мірою.